TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN MERZİFON OSB'YE TEKNİK GEZİ

Amasya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencileri, Merzifon Organize Sanayi Bölgesi'nde AR-Ge, inovasyon ve teknoloji alanlarında faaliyet gösteren Silverline, Timay&Tempo, GM Teknik ve Merzifon Elektromotor firmalarına teknik gezi düzenledi.

Teknoloji Hit: 1357 / Yorum: 0 / 25 Mart 2014 18:52
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN MERZİFON OSB'YE TEKNİK GEZİ
-A +A

Amasya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencileri, Merzion Organize Sanayi Bölgesi'nde AR-Ge, inovasyon ve teknoloji alanlarında faaliyet gösteren Silverline, Timay&Tempo, GM Teknik ve Merzifon Elektromotor firmalarına teknik gezi düzenledi.
Amasya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Sanayi Danışmanı ve Silverline Endüsti ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Alış'ın eşlik ettiği öğrenciler iş dünyası üzerine sohbet gerçekleştirdi.
Stratejik ortaklıklar planlayen bu şirketlerin kendilerine her zaman kapılarını açtıklarını belirten Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ünal Kurt, mühendis adaylarına her konuda destek oldukları için teşekkürü bir borç bildiğini ve çok faydalı olan ziyaretlerin gelişerek daha kurumsal bir yapıya kavuşturulacağını söyledi.
Öğrencilerinin geziden memnun kaldıklarını anlatan Kurt, "Bu tür teknik gezileri destekleyen üniversitemiz yönetimine de ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

  • Mükemmel : 973 Oy (%49)

  • İyi : 987 Oy (%49)

  • Fena değil : 10 Oy (%0)

  • Kötü : 36 Oy (%2)

Sayfalar
Linkler
  • www.emelmatbaası.com

  • www.elmakurdureklam.com

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...