MHP’Lİ EMİN ÇINAR:

İHSANOĞLU YÜZDE 50’NİN ÜZERİNDE OY ALIR

Türkiye Hit: 973 / Yorum: 0 / 8 Ağustos 2014 18:58
MHP’Lİ EMİN ÇINAR:
-A +A

MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu’nun cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 10 Ağustos’ta yapılacak ilk turunda yüzde 50’nin üzerinde oy alacağına inandığını söyledi.
Seçim çalışmalarında bulunmak üzere geldiği Amasya’da MHP İl Başkanı Hüseyin Kanbolat, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Mermer ve partililer tarafından karşılandıktan sonra parti binasında gazetecilere açıklama yapan Emin Çınar, “Cumhurbaşkanı azaltan değil, çoğaltandır. Cumhurbaşkanı bölen değil, bütünleştirendir. Cumhurbaşkanı ayıran değil kucaklayandır ve böyle olmalıdır. Cumhurbaşkanı bir bölgenin, bir kesimin, bir yüzdenin, bir kitlenin değil, ezcümle Türk milletinin tamamının hak ve hukukuyla anlam bulandır, bulmaya zorunlu olandır. Cumhurbaşkanı Türk vatanı üzerindeki manevi el, manevi güvencedir. Türk milletinin en saf, en temiz, en doğan, en halisane hasletlerinin billurlaşması gereken şahıstır. 12. Cumhurbaşkanlığına aday olmuş bu üç isimden bu kriterleri taşıyan tek aday Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu’dur” diye konuştu.
İhsanoğlu’nun 14 siyasi parti tarafından aday gösterildiğine değinen Çınar, Milliyetçi Hareket Partisi olarak yüce Türk milletinin en önemli makamı olan Cumhurbaşkanlığı makamına oturacak şahsın bütün milleti parti yada partisiz ayırt etmeden kucaklayıcı, kapsayıcı ve ülkenin kuruluş ilkelerine bağlı olması gerektiğini savunduklarını vurguladı.

Anahtar Kelimeler : MHP’Lİ EMİN ÇINAR:,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

  • Mükemmel : 976 Oy (%49)

  • İyi : 989 Oy (%49)

  • Fena değil : 10 Oy (%0)

  • Kötü : 36 Oy (%2)

Sayfalar
Linkler
  • www.emelmatbaası.com

  • www.elmakurdureklam.com

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...