ESKİ ÇELTEK MADEN TURİZM TEKSTİL TARIM ÜRÜNLERİ HİZMET PAZARLAMA VE SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Eski Çeltek Maden Turizm Tekstil Tarım Ürünleri Hizmet Pazarlama Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketine ait yukarıda belirtilen araç, 30/10/2017 tarihinde 2886 Sayılı D.İ.K.'nun 45. maddesine göre açık artırma usulü ile satılacaktır.

Resmi İlanlar Hit: 224 / Yorum: 0 / 17 Ekim 2017 17:03
-A +A

ESKİ ÇELTEK MADEN TURİZM TEKSTİL TARIM ÜRÜNLERİ HİZMET PAZARLAMA VE SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
VD: Amasya: 3800021266
Sıra No PLAKASI MARKASI MODELİ İHALE TARİHİ İHALE SAATİ MUHAMMEN
 BEDELİ (TL)
GEÇİCİ TEMİNAT
BEDELİ (TL)
ŞARTNAME
BEDELİ (TL)
1 05 AV 757 Honda Arazili Taşıt (CRV 2.0 İES) 2005 30.10.2017 10:00 45.000,00 1.350,00 100,00
 
Eski Çeltek Maden Turizm Tekstil Tarım Ürünleri Hizmet Pazarlama Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketine ait yukarıda belirtilen araç, 30/10/2017 tarihinde 2886 Sayılı D.İ.K.'nun 45. maddesine göre açık artırma usulü ile satılacaktır.
 1.     Eski Çeltek Maden Turizm Tekstil Tarım Ürünleri Hizmet Pazarlama Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketine ait yukarıda muhammen bedeli, geçici teminatı, ihale gün ve saati ve plaka, marka ve modeli belirtilen aracımızın satışı yapılacaktır. 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45. maddesi uyarınca açık artırma suretiyle şartnamesi doğrultusunda satılmak üzere ihaleye konulmuştur.
2.      İhale, Amasya İl Özel İdaresi İhsaniye Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:97 AMASYA adresinde bulunan İhale Salonunda yapılacaktır.
3.      İhale Şartnamesi ve ihale dokümanları Eski Çeltek Maden Turizm Tekstil Tarım Ürünleri Hizmet Pazarlama Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketinde mesai saatleri içerisinde görülebilir ve 100,00 TL karşılığı satın alınabilir. İhaleye katılabilmek için doküman satın alınması zorunludur.
4.      İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için evraklarını, yukarıda belirtilen ihale tarih ve saatine kadar Eski Çeltek Maden Turizm Tekstil Tarım Ürünleri Hizmet Pazarlama Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketine vermeleri gerekmektedir.
5.      İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için gerekli evraklar şunlardır:
a.       Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri,
•          Gerçek kişi olması halinde, ihale dokümanı içerisinde verilen imza beyannamesini,
•          Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi veya bu hususları tevsik eden belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,
b.      Vekâleten ihaleye katılacak istekliler adına noter tasdikli vekâletname ve noter tasdikli imza sirküleri,
c.       Yukarıda belirtilen miktarlarda, Eski Çeltek Maden Turizm Tekstil Tarım Ürünleri Hizmet Pazarlama Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Halkbank TR21 0001 2009 3000 0010 2606 35 nolu hesabına Geçici Teminatın yatırıldığını gösterir belge,
d.      İsteklilerin ortak girişim olması halinde, şekli ve içeriği ilgili mevzuatlarla belirlenen noter tasdikli Ortak Girişim Beyannamesi,
e.       İhale tarihine göre 6 (Altı) ay içinde alınmış iş veya ikametgâh adreslerini gösteren bir belge (İkametgâh Belgesi ya da Ticari İkametgâh Belgesi) ve Nüfus Cüzdanı sureti,
f.       İhale Dokümanı satın aldıklarına dair belge,
İhaleye katılacak isteklilerin hazırlayacağı evrakların tamamı asıl veya noter tasdikli sureti olacaktır.
6.      İhaleye telefon, telgraf ve faksla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Posta yoluyla yapılacak başvurularda, postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
7.      İhaleye katılan kişi ve firmalar, ihale şartnamesi ve dosyada bulunan tüm evrakları okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
8.      Bu ihalede en yüksek teklif, uygun teklif kabul edilecektir.
9.      İhale Komisyonu 2886 Sayılı Kanunun 29. maddesi gereğince, gerekçesini belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
İlan olunur.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

  • Mükemmel : 973 Oy (%49)

  • İyi : 987 Oy (%49)

  • Fena değil : 10 Oy (%0)

  • Kötü : 36 Oy (%2)

Sayfalar
Linkler
  • www.emelmatbaası.com

  • www.elmakurdureklam.com

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...